У нового Nexus 7 виявили проблему

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1195

Nexus 7 першого покоління - це відмінний пристрій, яке користується попитом досі, не дивлячись на те, що сторонні компанії плодять конкурентів у величезній кількості. Даний планшет, який створений двома компаніями - Google і Asus, володіє відмінними технічними характеристиками, останньою версією операційної системи Android, а також, це одне з головних переваг, дуже і дуже «смачною» ціною, яка зараз перебуває на рівні 200-230 доларів.

У першого нексуса, як ми знаємо, також були проблеми - багато пристроїв з перших партій страждали від того, що з часом ламався повністю або просто гірше працював динамік, в результаті чого слухати музику, дивитися відео і т.д. без навушників / гарнітури ставало неможливим, при цьому дана поломка не була гарантійним випадком, і користувачі були змушені лагодити пристрій за свої гроші. Нова версія Nexus 7, який куди краще свого попередника за технічними характеристиками, поступила в продажу зовсім недавно, і в ньому вже виявилися проблеми.

Так, користуючись GPS протягом 2-3 хвилин, він переходить у стан постійного пошуку і користуватися даною функцією стає неможливо. Як «лікувати» подібний баг - поки незрозуміло, перезавантаження не допомагає, а подібні проблеми виявлені майже у всіх пристроях (можливо, справа в прошивці - варто почекати офіційної відповіді Google). Буде погано, не вельми для жителів США, якщо виявиться що вина всьому - «залізо», адже тоді доведеться, як і у випадку з першим Нексус, лагодити планшет за свої власні гроші (гарантійне обслуговування нексусов в Росії і Україні зараз не виробляють).

Друзі сайту: ви можете замовити найякісніші та найнадійніші лестницы деревянные винтовые у виробника "Антас і Ко" за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора