Двоярусні підказки від Яндекса

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 999

У нашу редакцію SEO-новин звернувся один з відомих блогерів Петро Смирнов з тим, що він виявив в пошуковику Яндекса дворівневі діалогові підказки. Ми вирішили перевірити чи так це, і що за нововведеннями ввів популярний сайт.

Вбивши на головній сторінці Яндекса кілька різних брендових запитів, було відмічено, що діалогові підказки випливають тільки за запитами деяких автомобільних марок. Для того, щоб зрозуміти чи є діалогові підказки нововведенням, та за якими критеріями відбирає пошуковик запити, а також чи відноситься розгалуження пошуку к спеціальною програмою «Інтентний пошук", ми звернулися що безпосередньо до Яндексу.

Олексій Юшев в подробицях розповів нам, що SEOшнікі незабаром зможуть правильно використовувати діалогові підказки Яндекса, тому якщо у сайту хороша відвідуваність, то він автоматично буде підніматися в рядку запитів.

На даний момент існують підказки не тільки першого рівня, але також є і підказки другого рівня. Багато любителів пошукачів не особливо оцінили нововведення, сказавши, що воліють звичайні підказки в рядку і зайві рухи мишкою їм ні до чого.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні та надійні кресла для конференций, які ви можете купити за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора