Договір п'ятирічної давності

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1157

Укладено договір п'ятирічної давності. Дві найбільші корпорації Google і Yahoo! нарешті підписали договір, що стосується області контекстної реклами. Якщо говорити докладніше, після підписання цього контракту вся контекстна реклама, яка розташовується на майданчиках і сайтах Google і Yahoo!, буде відображатися за допомогою сервісів AdSense і AdMob.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та доступний http://www.prim25.com, якщо ви полюбляєте справді цікавий та якісний відпочинок разом з усією сім'єю!

Розмови про укладення подібного договору почалися ще в далекому 2010. Але на той момент ним зацікавився департамент юстиції США. З невідомих нікому причин департамент захотів ознайомитися з угодою в найдрібніших подробицях. З об'єктивних причин, двом компаніям довелося відкласти підписання договору на невизначений термін. Нарешті через 5 років антимонопольні органи дали зелене світло, мабуть не знайшовши в ньому нічого протизаконного. Тепер ефективність контекстної реклами буде підвищена, вона стане більш корисною для користувача, і рекламна мережа значно розшириться. Правда дана зміна залишиться непоміченим для користувача, єдине, що може кинутися в очі - це більш висока актуальність рекламних оголошень.

Незадовго до підписання угоди в Yahoo! змінився виконавчий директор - Маріса Мейер. Вона багато років до заняття нової посади займала місце голови управління продуктами пошукової системи в корпорації Google. Багато хто саме їй приписують заслуги прихильності антимонопольних органів. Маріса Мейер в Google вела роботу по створенню дизайну і інтерфейсу пошуку Google. Вона виконала велику роботу, локалізувавши сайт більш ніж на 100 мов, та й у цілому значно збільшила функціонал пошуковика. Тепер вона на своєму місці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора