Крем для обличчя, як зробити свій вибір?

  • Переглядів: 570

На сьогоднішній день величезна кількість жінок користується різною косметикою. Наскільки відомо, розрізняють декоративну косметику і косметичні засоби, які використовуються безпосередньо для догляду за шкірою обличчя, шиї та рук.

Особливо потребують догляду такі ділянки, як, наприклад, шкіра під очима. Для цієї зони використовуються різні патчі під очі, що придбали колосальну популярність сьогодні, і, звичайно ж, всіма улюблені, що освітлюють і зволожуючі креми.

Також особливого догляду і зволоження потребують і інші зони особи, особливо якщо дівчина є володаркою сухої шкіри. Крем для обличчя необхідно підбирати індивідуально, залежно від типу шкіри дівчина, а також, що важливо, від віку. Адже з віком жіноча шкіра зазнає деякі зміни, тому склад кремів для дівчат 20+ і жінок 40+ буде різним.

Це пов'язано з тим, що тургор (пружність) жіночої шкіри з роками стає менше, тому крему з написом 30+, 40+ просто містять більшу кількість компонентів, що сприяють поверненню пружності і природної краси шкіри. Саме тому в кожній жіночій косметичці просто необхідний такий незамінний косметичний засіб як органический крем для лица.

Види кремів для обличчя

На сьогоднішній день на прилавках б'юті-магазинів можна побачити різні види кремів для обличчя:

  • Крем для проблемної шкіри. Особливо такі креми затребувані серед підлітків, але також, за даними досліджень, приблизно у половини жінок у віці 20-29 років спостерігаються проблеми зі шкірою і висипання, тому, такі креми дуже популярні й ефективні на сьогоднішній день, як і органический лосьон для лица. Їх головним компонентом є саліцилова кислота.
  • Зволожуючий крем. Такі крему спрямовані на позбавлення від сухості шкіри, і в нього входить гіалуронова кислота, яка від природи міститься в шкірі і забезпечує її пружність, а також вода, гліцерин і еластин.
  • Антивіковий крем. Його склад відрізняється від зволожуючого, в нього входять у великій кількості вітаміни, зокрема, жиророзчинні А і Е, а також вітамін С. Крім цього, до складу таких кремів входить коензим Q10, альфа-ліпоєва кислота, ретинол і пептиди.
  • Відновлювальний крем. У його склад входить лецитин, ланоліновая кислота, а також у великій кількості екстракт кінського каштана. Регенеруючі крему головним чином застосовуються для відновлення епітеліальних клітин, а також вони стимулюють клітини до прискореного поділу (проліферації).

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора