Як вибрати правильно хороший матрац?

  • Переглядів: 236

Сон - це найважливіша складова життя, від якої залежить наш зовнішній вигляд, самопочуття, успіхи в роботі і настрій. Тому до облаштування спального місця потрібно підійти з усією увагою. Ключову роль тут відіграє матрац, адже спимо ми, насправді, не так на ліжку, а саме на матраці.

Особисте питання. вибір матраца

Ідеального матраца, який підійшов би всім і кожному, не існує. Як одяг або взуття, його потрібно підбирати індивідуально на https://if-matras.com/kollekcii-matrasov, враховуючи свої унікальні особливості. Жорсткість матраца залежить від таких параметрів, як вік і вага користувача. Найбільш жорсткі моделі рекомендуються дітям і підліткам до 18 років, оскільки їх хребетний стовп ще не повністю сформований, а також людям з масою тіла більше 90 кг. Самі м'які матраци показані користувачам старше 25 років і вагою до 60 кг. А тим, чия вага складає 60-90 кг, і людям у віці від 18 до 25 найкраще підійдуть матраци середньої жорсткості.

Головне - вміст

Величезну роль у виборі матраца грає його «внутрішній світ». Моделі з кокосовим або латексним наповнювачем відмінно пропускають повітря і байдужі до вологи і запахів. Крім того, латексні матраци, як і пенополиуретановие, мають еластичним прошарком - їх поверхня м'яка, що створює максимально комфортні умови для сну. Для додання матрацу жорсткості деякі виробники використовують органічний матеріали - повсть і кінський волос, а для кращої вентиляції - морські водорості. Кожен наповнювач володіє своїми функціональними характеристиками, а тому в багатьох моделях їх комбінують для досягнення оптимального поєднання властивостей.

Пружини або не пружина?

Якісну підтримку вашому хребту - тобто хороший ортопедичний ефект - з однаковим успіхом може надати як пружинний, так і безпружинний матрац. Вибір в даному випадку залежить від ваших індивідуальних переваг. Безпружинні матраци безшумні і розраховані на вагу до 160 кг на одне спальне місце. Пружинні ж, зокрема, на незалежному пружинному блоці, - дають хороший ортопедичний ефект і ідеально підходять для подружніх пар, що мають велику різницю у вазі.

Пружинний блок - залежний або незалежний?

Пружинний блок "Боннель" представляє собою крупновітковие пружини, з'єднані між собою жорсткими вузлами і прикріплені зверху і знизу до металевого каркасу. Такі матраци відрізняються більш низькою ціною. Вони прекрасно витримують фізичне навантаження, забезпечуючи хороший ортопедичний ефект.

Однак набагато більш надійну підтримку вашому хребту надасть матрац на незалежному пружинному блоці. Останній складається з бочкоподібних пружин невеликого діаметра, упакованих в власні чохли. Таким чином, кожна пружина діє автономно, прогинаючись рівно настільки, наскільки на неї чиниться тиск, і в точності повторюючи контури вашого тіла.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора