Брати Замвер запускають копію Amazon

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2336

Берлінський стартап Lazada, який заснували брати Замвер, готовий зайняти свою нішу і планує переманити частину клієнтів самого популярного інтернет-магазину Amazon. Олівер Замвер з братами Марком та Олександром інвестували в клона Amazon понад 120 млн. американських доларів.

Інтернет-магазин Lazada.com нагадує ранній дизайн Amazon.com. Торговий майданчик Lazada.com активно просувається в Індонезії, Філіппінах, Таїланді, Малайзії, Сінгапурі та Тайвані, де Amazon не має свого асортименту. Інтернет-гігант Amazon підім'яв під себе США, Канаду, Великобританію, Німеччину, Францію, Італію, Іспанію, Японію, Індію та Китай. Найближчим часом керівництво компанії Amazon планує завоювати довіру покупців з Польщі, Нідерландів та Швеції.

Брати Замвер відомі створенням успішних клонів американських стартапів. Одним з таких проектів був інтернет-аукціон Alando.de, який через 6 місяців після запуску був куплений компанією eBay за 43 млн. американських доларів.

Платформа з продажу мелодій та програмного забезпечення для мобільних телефонів Jamba.de також була успішно продана в 2004 році компанії Verisign за 273 млн. американських доларів. У 2010 році брати Замвер домовилися про продаж сервісу колективних знижок Citydeal компанії Groupon, клоном якого він і був. Сума угоди склала 170 млн. американських доларів. Крім цього брати успішно вклалися в соціальні мережі та відеосервіси.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора