Google оголосила про офіційний реліз мови програмування Go version 1

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1904

Компанія Google офіційно повідомила про перший реліз власної відкритої експериментальної мови програмування в стабільному варіанті Go version 1, яка вперше була анонсована ще в кінці 2009 року. Мова тепер доступна у формі бінарних пакетів для Windows, Linux, Mac OS X, FreeBSD та деяких інших ОС.

Go поєднує в собі безпеку, властиву С + +, з динамічністю, характерною для Python, його відрізняє велика продуктивність і використання бібліотек і компіляторів, які дозволяють використовувати в програмному забезпеченні величезну кількість вбудованих функцій. За два з гаком роки з моменту першого анонсу в мову вносили доповнення та зміни більше двох сотень самих різних фахівців, які надали серйозну допомогу в його тестуванні. Саме відкрита робота над створенням мови цілою спільнотою ентузіастів стала основою його нинішнього успіху.

Go version 1 - це результат тривалої роботи та активного вдосконалення, спрямованого на забезпечення максимальної універсальності і стандартизації. На думку розробників, ця мова програмування має величезний потенціал для подальшого розвитку і зростання, а написані на ній програми будуть успішно функціонувати довгі роки.

Друзі сайту: итальянская офисная мебель


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора