iTunes лідирує на ринку продажів цифрового відео

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1309

Статистичні дослідження компанії NPD показали, що завдяки використанню сервісу iTunes, корпорація Apple зайняла лідерські позиції на світовому ринку у сфері продажів цифрового відео. Показники що стоять на другому місці в рейтингу магазину Amazon виявилися настільки нижчими, що вони не є їй серйозним конкурентом. У статистиці були використані тільки ті сервіси, через які продають і здають напрокат ліцензійні версії кінофільмів.

Це так звана категорія «інтернет-відео на вимогу» - iVOD. Такі технології потокової передачі відеоданих, як Netflix, Hulu та інші, в розрахунок не приймалися. За результатами NPD саме iTunes забезпечує корпорації Apple 45% продажів цифрового відеоконтенту в світі. Відповідно, на компанію Amazon припадає 18%, на компанію Vudu - 15%, а решта 8% ділять між собою Google Play, PlayStation Store і інші.

В даний час саме сервіси iVOD мають вирішальний вплив на розвиток ринку телевізійної техніки. Більшість сучасних ТБ забезпечують можливість підключення до мережі Інтернет для перегляду відео в онлайн. Одночасно падають продажі ліцензійних копій кінофільмів, записаних на диски DVD і Blu-ray.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора