Заміна радіаторів в квартирі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 558

Вітчизняні системи теплопостачання залишають бажати кращого. Якщо у вас немає можливості встановити індивідуальне опалення в квартирі, потрібно підібрати інший спосіб підвищення температурного режиму в квартирі. Швидка заміна радіаторів опалення на вдосконалені моделі дозволить підвищити ефективність віддачі тепла, до того ж бути впевненим в надійності їх роботи. Одним з додаткових конструкційних рішень може стати наявність спускового крана води. Це дозволить вам вирішити проблему завоздушенності в окремих секціях, забезпечивши рівномірне прогрівання всієї конструкції.

Як відбувається заміна радіаторів?

Сучасні біметалеві радіатори здатні зробити наше життя комфортнішим, а проживання в квартирі - більш затишним. Компактні розміри і чудові естетичні властивості дозволяють підібрати обладнання з урахуванням стилістичних напрямків в дизайні кімнати. Як тільки все необхідне куплено, не поспішайте самостійно втручатися в систему і робити заміну. Виклик слюсаря з ЖЕКу також не увінчається успіхом, оскільки чекати його доведеться величезну кількість часу. Звертаючись до професіоналів - ремонтним бригадам по слюсарній справі, ви економите дорогоцінний час, до того ж отримуєте гарантію по виконаних роботах. При установці першочерговим є перекривання подачі опалення по всьому стояку, після чого тільки приступають до робіт по зрізу застарілих батарей. Саме з цієї причини заміну найкраще проводити влітку, коли в системі немає гарячої води. Після виконання всіх операцій з монтажу, ви підпишіть акт виконаних робіт і переконайтеся, що все виконано на найвищому рівні, з повною герметичністю. Пам'ятайте, від якості робіт залежить не тільки ваш ремонт, але і ремонт сусідів на нижніх поверхах.

Вибір радіаторів

При виборі радіаторів слід визначати для яких систем вони будуть використані. При автономному опаленні тиск перебувати на рівні 6 атмосфер, в той час як в централізованого - 16. Ця характеристика є основною у виборі обладнання, за якою йде визначення матеріалу та його сумісності з існуючими трубами централізованого опалення. При неправильному виборі можливе утворення відколів і тріщин, тому обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями перед покупкою. Заміна радіаторів в квартирі - дуже відповідальний і важливий крок в облаштуванні нормальних умов для життя.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора