LG планує продати більше 10 млн. смартфонів G2

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1264

LG G2 - одна з найвдаліших моделей цієї компанії за останні роки. Точніше сказати - перша на ринку смартфонів , адже коли LG, практично зникла з ринку після хвилі популярності Android , а потім « намагалася » вийти на ринок - у компанії нічого не виходило , у зв'язку з тим , що компанія витрачала недостатньо коштів на маркетинг, рекламу та просування своєї продукції на глобальних ринках. Проте можна сказати, що корейці вчаться на своїх помилках і випускають щоразу якісніші смартфони, радуючи при цьому своїх прихильників та покупців.

 В реаліях 2013 року, коли конкуренція серед флагманських пристроїв надзвичайно висока, світ побачив дійсно хороший смартфон , який володіє найкращими технічними характеристиками , адекватною ціною , а також довго «живе » від одного заряду , в чому перевершує багатьох конкурентів.

Тому у LG мета цілком виправдана - судячи з заявою представників компанії , планується продати близько 10 мільйонів штук нового смартфона , при цьому особливий наголос буде зроблений на тайванський ринок - тут до реалізації планують близько 20 000 апаратів щомісяця, що , в осяжному майбутньому , дозволить компанії зайняти близько 5 % ринку. Єдино , не говориться про терміни , коли буде досягнутий даний показник ...

Хоч цього і не було вказано, проте можна припускати, що компанія собі ставить планку в 10 мільйонів до Нового року 2014.

Друзі сайту: на сайті studio-psy.kiev.ua ви зможете знайти справді кваліфікованого психолога, який надасть вам максимально професійні консультації і при цьому ви зможете швидко налагодити своє життя!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора