Що таке національна європейська їжа?

  • Переглядів: 633

Якщо ви зараз вирішили заперечити, що національної європейської їжі не буває, то ви, мабуть, ще не живете в Європі. Тому що більшість населення самих різних європейських країн щиро вважає, що сама ні на є національна їжа їх країни - це дёнор-кебаб і піца. І це не моя вигадка, це результати опитувань населення!

Отже, сьогодні на проекті "До Європи" національна європейська їжа - дёнор-кебаб і піца. Що таке «піца» пояснювати, на щастя, не потрібно - це вже давно і національна російська їжа.

Дёнор-кебаб - це теж давно національна російська їжа, тільки у нас це називається «шаурма» або «шаверма».

Чому ця їжа ukrainian online shopping - національна? Відповідь на це питання ви знайдете в будь-якому з міст Європи, куди ви тільки не потрапите. Тому що саме ці два блюда можна знайти там в будь-який час і в будь-якому місці. За виключення глибокої ночі. Причому, відмінної якості, з найсвіжіших продуктів, швидко приготовані, добре засервірованние і в супроводі дружелюбного ненав'язливого сервісу.

Що нам, як самостійним мандрівникам по Європах з обмеженим бюджетом потрібно знати про національну європейської їжі? По-перше, повторю ще раз - саме ці страви пропонують забігайлівки, які розташовані навколо вокзалів і в центральній прогулянкової (туристичної, якщо хочете) частини європейських міст. По-друге, ці дві кухні пропонують за дуже невеликі гроші дуже якісну і ситну їжу: наприклад, в Німеччині піца коштує 4-7 євро, а дёнор- 3-6 євро. У ресторані вечеря обійдеться в 2-3 рази дорожче.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора