Яндекс виправить помилки користувачів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1067

Відома компанія Яндекс заявила про старт нового проекту, який має намір підвищити грамотність користувачів. Проект, який отримав назвою «Працюємо над помилками», включає в себе найпоширеніші орфографічні помилки у користувачів пошукової машини.

 Сервіс буде доступний на двох мовах - російською та українською. На думку компанії Яндекс, цей проект допоможе всім користувачам запам'ятати, як правильно писати складні слова. Для цього на спеціальній сторінці показуються правильні варіанти при написанні слів, а також вказівку все популярних помилок.

Варто відзначити, що цей сервіс не стане своєрідним викладачем, він не буде приводити правила і пояснювати специфіку, але за рахунок нього компанія сподівається привернути увагу користувачів до слів, в яких можуть допускатися помилки за звичкою. До найбільш поширених помилок будуть додані популярні випадки неправильного наголосу.
За даними компанії «Яндекс» в першій частині 2012 користувачі пошуковика найбільш часто робили помилки в написанні слова «однокласники», забуваючи додати в слово другу літеру «с». Також неправильно писали країну «Таїланд» і «агентство».

Друзі сайту: на сторінці /neolit.ua/traffic/gdperevozki ви можете дізнатися більше про вантажоперевезення залізнодорожним транспортом в Україні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора