Яндекс веде боротьбу з оптимізацією

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 886

Новий пошуковий алгоритм «Калінінград» від Яндекс покликаний полегшити пошук в мережі, враховуючи переваги користувачів та історію запитів. Наприклад, якщо користувач часто шукав кулінарні рецепти, то за запитом «піца» спочатку будуть виведені рецепти приготування, і тільки потім - магазини та піцерії з доставкою додому.

Друзі сайту: на сайті www.softlist.com.ua/ ви можете придбати ліцензійне програмне забезпечення за доступними цінами!

Якість пошуку для користувачів зросте, але в той же час, новим сайтам стане складніше потрапити в топ. Єдиним способом швидко розкрутити сайт, буде розміщення контекстної реклами, яка розміщується над результатами пошуку.

Поява нових клієнтів у Google.AdWords і Яндекс.Директ загострить конкуренцію за позиції розміщення оголошень, що призведе до підвищення розцінок на контекстну рекламу.

За оцінками експертів, ціни на рекламу в Інтернеті в 2015 році будуть тільки рости. В цілому, вартість реклами підвищиться на 13-15%, а загальний бюджет - на 25-30%.

Систему «Калінінград» можна розглядати як своєрідну відповідь Google, так як він почав вводити персоналізовані алгоритми пошуку задовго до Яндекса. Яндекс і раніше збирав статистику про користувачів, а тепер зможе використовувати її у власних комерційних цілях.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора