Яндекс любить першоджерела

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 847

Представники компанії Яндекс повідали про перші досягнення їх недавно анонсованого інструменту під назвою «Оригінальні тексти». Як відомо, цей інструмент був в тестовому режимі запущений в рамках проекту Яндекс.Вебмайстер. Головне призначення сервісу - це можливість вказати, що саме їх текст є першоджерелом і, відповідно, його потрібно показувати в пошуковій видачі першим.

Друзі сайту: якщо їхати на острови чи елітні пляжі у вас можливості немає, то вас точно зацікавить якісний відпочинок в Одесі в готелі "Анна Марія", де вас гостинно зустрінуть і поселять у найкращі номери за доступними цінами!

Тепер же Яндекс заявляє, що необхідна база для функціонування сервісу вже зібрана, а значить і додана у вибірку. Крім того, експерти назвали навіть точну цифру: в 80% випадків Яндекс видасть першоджерело замість передруків.

Також було озвучено, що веб-майстри дуже активно почали користуватися новим сервісом: щодня на перевірку приходить близько 2000 текстів. Правда, виявлені і спроби обдурити систему. Так, близько третини надісланих через даний інструмент матеріалів виявилися неоригінальними і були відсіяні.

Компанія прогнозує, що розвиток сервісу триватиме високими темпами, а найближчим часом «Оригінальні тексти» будуть доступні і через API служби Яндекс.Вебмайстер. На даний момент завантажити тексти можна тільки вручну через інтерфейс «Вміст сайту». Рекомендовані вимоги до текстів: розмір від 2000 до 32000 символів, а тематичний індекс цитування (ТІЦ) - не менше 10 пунктів.

Як відомо, Яндекс давно працює на терені боротьби за оригінальні тексти. Раніше вже були презентовані кілька інструментів, покликаних допомогти авторам захистити їх контент. Крім того, новий пошуковий алгоритм «Калінінград», представлений в кінці 2014 року, так само спрямований на боротьбу з нечесною конкуренцією в Мережі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора