Як вибрати пневмогайковерт

  • Переглядів: 544

У наші дні, пневматичні гайковерти знаходять все більш широке застосування в різних областях діяльності. Якщо раніше вони використовувалися в основному на підприємствах по збірці техніки і в автомайстерень, то зараз вони все частіше з'являються в домашніх майстерень, оскільки з їх допомогою можна легко і швидко затягувати і послаблювати будь-які різьбові з'єднання.

Принцип роботи пневматичного гайковерта заснований на енергії стисненого повітря. При підключенні інструменту до пневмолініі або безпосередньо до компресора і натисканні на курок, стиснене повітря починає обертати ротор, який передає обертальний момент на шпиндель, на який надіта головка для кріплення. У всіх гайковертов є функція реверсу, яка дозволяє змінювати напрямок обертання шпинделя. Так само, на деяких моделях пневматичних гайковертів є регулятор потужності, який дозволяє обмежити момент затяжки.

До речі, смотреть пневмогайковерт ви можете на сайті jonnesway-ukraine.com.ua просто зараз.

Пневматичні гайковерти легше і компактніше багатьох мережевих і акумуляторних аналогів, а так само мають більший момент затяжки. Відсутність електромотора дозволяє безпечно використовувати їх в умовах підвищеної вологості, а так само поруч з горючими матеріалами. Крім того, електромотори частіше виходять з ладу при високому навантаженні та інтенсивної експлуатації. Пневматика цих недоліків позбавлена.

Форм-фактор

Існує 2 основних форм-фактора пневматичних гайковертів: пістолетного типу та прямого.

Гайковерти пістолетного типу більш звичні широкому колу людей, так як мають схожу з більшістю інструментів ергономіку. Як правило, такі моделі застосовуються в побуті та в автосервісах. Такі гайковерти, як правило, мають ударну функцію і володіють великим запасом крутного моменту.

Гайковерти прямого типу більш зручні для застосування на виробництвах. Вони дозволяють працювати в умовах обмеженого простору і в важкодоступних місцях. Такий інструмент можна тримати однією рукою, а другий тримати деталі або використовувати руку як опору. Вал моделі може бути як коротким, так і довгим, що дозволяє підібрати модель під умови роботи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора