Які довгоквітучі квіти-багаторічники посадити в саду?

  • Переглядів: 898

Оформляти клумби квітами приємно, але важко. Для скорочення часу і зусиль на створення квітника на присадибній ділянці садівники висаджують багаторічні квіти. Вони щорічно сходять на своєму постійному місці, радують довгим цвітінням, прикрашають простір біля будівель і кожен, не самий гарний, куточок саду, створюють запашний мікроклімат, завдяки різноманітності ароматів різнокольорових бутонів.

Садові квіти ніжні і зворушливі можна висаджувати поруч з іншими рослинами для створення композицій в палісадниках і на клумбах, в горщиках або кашпо і встановлювати в потрібному місці. На сторінці ми розглянемо, які краще вирощувати невибагливі довгоквітучі квіти-багаторічники для саду.

До речі, ви можете придбати medunka в https://prolisok.com.ua за вигідними цінами вже зараз!

Переваги багаторічників

У порівнянні з однорічними культурами, багаторічні мають наступні переваги:

  • можуть рости в затінених місцях;
  • не вимагають копіткого догляду, крім поливу, видалення бур'янів, сухих, відцвілих бутонів і хворих рослин;
  • не вимагають щорічного висаджування і економлять бюджет;
  • ростуть на одному місці і залишаються привабливими 2-4 роки;
  • радують око оточуючих весь сезон з весни до осені;
  • добре переносять осінні холоди і зиму.

Весняні багаторічні культури

Весняні вуличні квіти з'являються раніше за всіх і пожвавлюють зимову картину всіма кольорами веселки. Найбільш затребувані з них такі:

Крокуси. Білі, сині, жовті і навіть смугасті віночки крокусів з'являються з-під снігового шару. Кущики досягають висоти - 7-15 см і прикрашають пейзаж весь березень, квітень і травень, а після цього в'януть і "йдуть спати" до наступної весни. Цибулинні крокуси висаджують в серпні-вересні на освітлених ділянках або в напівтіні: під деревами або чагарниками, між камінням, на клумбах або альпійських гірках.

Мускари або мишачі гіацинти. Стебла декоративно-цибулинних квітів, висотою 10-20 см завершують невеликі дзвіночки суцвіття. Культура щорічно розростається, тому після в'янення подовжено-лінійних листя і синіх або блакитних бутонів в червні місяці їх розсаджують, а спочатку висаджують на постійне місце в кінці серпня - початку вересня.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора