Як вибрати турагентство і туроператора?

  • Переглядів: 590

За веселим і безтурботним словом «відпочинок» ховаються колосальні зусилля туристичних компаній і операторів. Якщо ви вирішили цікаво, незабутньо і незвично провести відпустку, будьте готові до нових відкриттів. Щоб отримати від подорожі тільки приємні враження, головне завдання - правильно вибрати туроператора, в завдання якого входить бронювання авіаквитків, надання номерів в готелі, підбір екскурсійної програми та багато інших важливих пунктів.

Стабільність або новизна?

Якщо ви шанувальник стабільності у всьому, навіть коли справа стосується відпочинку, то вибрати хорошого туроператора Русь Тур зовсім не складно. Для тих, хто жадає далеких мандрівок і незвичайних вражень, до вибору турфірми варто підійти більш ретельно, щоб не зіпсувати собі враження від запланованого відпочинку. Отже, що потрібно знати, вибираючи туроператора?

Не всі знають, що турагентство і туроператор - це не одне і те ж. Туроператорами називають організації, які займаються прокладанням туристичних маршрутів, орендують недорогі готелі, займаються підбором транспорту і іншими послугами, які полегшують життя відпочиваючим. Туристичні агентства - це компанії-посередники між клієнтом і туроператором.

Більшість початківців туристів вважають, що варто звертатися до туроператорів безпосередньо - це дозволить заощадити час і не переплатити за зайві послуги. Насправді, послуги турагентств необхідні з наступних причин:

Багато великих турфірми не працюють безпосередньо з клієнтами, а вважають за краще реалізовувати послуги через мережу відомих турагентств.
Більшість операторів спеціалізуються тільки на вузьких напрямках, наприклад, тури по Європі або Ізраїлю. У свою чергу, турагентства реалізують послуги різних операторів, тому можуть запропонувати подорожі на будь-який смак і бюджет.

Як вибрати турагентство?

При виборі туристичного агентства обов'язково уточніть наявність потрібних напрямків і турів, а також пропонований рівень комфорту. Розпитайте у знайомих про їхній досвід поїздок, почитайте відгуки в Мережі. Не менш важливу роль відіграє і вік фірми - чим старше компанія, тим більше причин їй довіряти. І, нарешті, найголовніший критерій - це вартість поїздки. Якщо тури занадто дорогі або занадто дешеві - це повинно викликати у вас підозри.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора