Як вибрати тактичну ручку?

  • Переглядів: 690

Точно не відомо, хто придумав настільки мініатюрне знаряддя самозахисту. Тактичні ручки набули поширення по всьому світу через двох моментів, по-перше, через незвичайного вигляду виробу, по-друге, через хорошу маркетингової компанії виробників тактичних ручок, які постійно вказували на багатофункціональність даного предмета.

Цей виріб на відміну від ножа, не заборонено носити і застосовувати, оскільки, за фактом, воно є звичайною ручкою. Плюс ручки перед ножем ще й в безпеці для власника. Ніж є наступальною зброєю. Застосовувати його для самозахисту не настільки безпечно.

Вибираючи тактичну ручку на сайті http://nitecore-ua.com/, потрібно орієнтуватися на наступні ознаки:

Міцність виробу. Краще, якщо вона виготовлена з нержавіючої сталі або титану: така модель витримає безліч ударів. Тактична ручка може бути зроблена з твердих порід дерева (бамбук і т.п.). Вироби з авіаційного алюмінію також добре зарекомендували себе, але пластик точно не годиться.

Зручність і стійкість в руці. Утримання в руці є важливим, але суто індивідуальним фактором. Потрібно заздалегідь перевірити, наскільки міцно і зручно тримається виріб в руці: від цього залежить сила удару. Бажано вибирати виріб з кільцевими насічками - вони перешкоджають вислизанню. Не зайвим буде спеціальні накатки, фігурні виступи або рифлення.

Вістря вироби. Воно повинно бути досить заточеним і міцним. Супер-гостра ручка не потрібна (є ризик ненавмисно вбити нападника) - підійде укріплений кінчик з підвищеною проникною здатністю. Добре, якщо модель оснащена надійним затискачем або кліпсою, завдяки яким можна заховати виріб в кишеню.

Який стрижень підходить для даного вироби. Бажано, щоб він був найбільш поширеного типу, який можна придбати в звичайному канцелярському магазині.

Кріплення ковпачка. Варіанта два: ручна фіксація (як у простих авторучок) або за допомогою різьблення. Останній спосіб надійніше.

Є й додаткові елементи. Наприклад, модель може мати склобій, яким розбивають скло автомобіля в екстрених ситуаціях.

Дивіться і на зовнішній вигляд ручки. Оскільки їй можна успішно писати, вона стане стильним аксесуаром.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора