Попередження про шкідливі програми

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 903

Команда безпечного пошуку Яндекса звернулася до своїх користувачів з попередженням про часті випадки зараження техніки шкідливим ПЗ. Воно поширюється під виглядом оновлення таких популярних продуктів, як браузери Skype, Adobe Flash Player та інші. Також зловмисники розміщують на легітимних сайтах підроблений код, який перенаправляє користувачів на шкідливі сайти, що копіюють інтерфейс своїх законних аналогів.

При цьому жоден ресурс не може гарантувати, що в Мережі немає його клона, що займається неправомірною діяльністю. І якщо не бути обережним і завбачливим, навіть нешкідливий пошук в твіттері може обернутися зараженням ПК.

Щоб уникнути цього, треба пам'ятати, що більшість сучасних додатків оновлюється в автоматичному режимі. Крім того, встановлювати програми і завантажувати оновлення потрібно тільки з сайту виробника або з надійних джерел (магазинів).

Власникам сайтів Яндекс дає ряд корисних рекомендацій, як запобігти розміщення зловмисниками або звичайними користувачами шкідливого коду на сайті й як не розмістити «лівий» код на своєму ресурсі випадково самому.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора