Вибираємо басейн для дому

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 556

У літню пору штучна водойма в будь-якому випадку виявиться краще природньої - в першому вода і дно виявляться чистіше. А саму водойму можна встановити в будь-якому зручному місці - на присадибній ділянці або городі у першого поверху багатоквартирного будинку...

Каркасні

Якщо важливо купити легкий і міцний басейн, здатний витримувати серйозні механічні дії, рекомендується купувати каркасні басейни, в основі яких виступає алюмінієвий каркас, здатний максимально міцно утримувати між собою плити з поліпропілену. Для цього, як і для будь-якого іншого типу, буде потрібна спеціальна хімія для очищення води і боротьби з бактеріями. Крім того, корисним буде освітлювач води для басейну, з яким водна гладь буде виглядати більш привабливо.

Надувні

Найбільш доступними за ціною і по частині експлуатації вважаються надувні басейни. За рахунок додаткового компактного електричного насоса, який йде в комплекті, процес надування повітрям займає лічені хвилини. Коли басейн опиниться поза експлуатації, то за допомогою вищевказаного насоса, все повітря можна буде оперативно здути.

В плюс надувних басейнів потрібно віднести використання чистої води, оскільки в такому басейні, який випускається як для дітей, так і дорослих, вода використовується членами однієї сім'ї. Докуповувати дорогі очисні фільтри на піщаній основі, не доведеться.

Поліпропіленові

Такі басейни високо цінуються за багато достоїнств: вони не бояться проколів, не отруйні, мало важать, а в розібраному стані легко вміщаються на даху багажника будь-якого легкового автомобіля.

У плані безпеки вони також вважаються найкращим вибором - їх робоча поверхня навмисно виготовляється в кілька шорсткому вигляді - на таких плитах практично неможливо подскользнуться і нанести собі травми.

Єдине що потрібно пам'ятати - якщо купувати поліпропіленовий басейн великої кубатури (до 60 куб / м), то під чашею рекомендується підготувати спеціальну бетонну площадку, здатну з легкістю витримувати велику вагу води.

Поліпропіленові басейни вважаються кращим вибором і за частиною довговічності експлуатації - досить залити в такий басейн і його можна експлуатувати тижнями, оскільки вода буде автоматично очищатися за допомогою виносних картріджних фільтрів на вугільній або піщаній основі.

Для отримання повного комфорту під час літнього купання рекомендується купувати приставні сходи, пластикові гірки і гейзери. В останньому випадку радість дітлахів, що купаються у власному басейні, виявиться гарантованим справою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора