Як вибрати матеріал для будівництва стін?

  • Переглядів: 36


Якщо вже складено план будівництва будинку, обрано місце, розраховано бюджет. Але все ж таки питання, з чого побудувати будинок і які матеріали використовувати?

Ця стаття дасть практичні відповіді на це питання і допоможе зробити правильний вибір та побудувати дійсно міцний будинок! Тут ціна цегли для будівництва будинку.

 

Пористі бетонні блоки


Ці блоки дозволяють за короткий термін побудувати коробку будинку. З цього матеріалу можна звести 2-х поверховий будинок. Газобетон має безліч переваг, за допомогою яких можна збудувати як котедж, так і будинок.

Вони мають високу щільність та малу вагу, що дуже підходить для самостійного будівництва. З ними легко працювати, і їх можна побудувати для бюджетного будинку, а їхня ціна цілком прийнятна. Газобетон буває середньої та високої щільності, і саме ці блоки рекомендуються для зведення стін у малоповерховому будинку.

Однак матеріал дуже тендітний і вимагає дбайливого поводження при будівництві та міцної основи. Хороший вибір для фундаменту можна використовувати гвинтовий фундамент.

При укладанні необхідно посилення через кожні 3 ряди. Для цього використовують спеціальну суміш, відносно дешеву та недорогу у використанні. Спочатку кладки краще використовувати склад з цементу і піску.

Властивості блоків із пористого бетонуОсновним недоліком газобетону є всмоктування рідини. У цьому випадку краще запастися великою кількістю ґрунтовок, що володіють вологоутримуючими властивостями. А тому газобетон – відмінний варіант для будівництва 1 або 2-х поверхового будинку. Це найзручніший і недорогий спосіб.


Пінобетонні блоки


Ще одним добрим матеріалом для будівництва може стати пінобетон. За допомогою цього матеріалу можна побудувати як 1-поверховий будинок, так і вищий. Їх властивості аналогічні:

  • Можна побудувати котедж чи будинок;
  • Простота керування;
  • Не вимагає багато часу при укладанні;
  • Об'ємний матеріал.

Відмінності піноблоків


Пінобетон виробляється в автоклаві і коштує на 30% дешевше від пористого бетону. Вони менше вбирають вологу, оскільки мають пористу структуру. Але якщо будівництво не було завершено вчасно, будівництво зможе без проблем протриматися до наступного сезону.

Піноблоки складаються з піноутворювачів (синтетичних, білкових), від цього залежить їхня міцність та безпека, а від їхньої кількості залежить щільність та призначення. З піноблоків можна побудувати відмінний недорогий будинок своїми руками.

З використанням цих матеріалів ваш будинок стане реальністю. Ви зможете побудувати великий та просторий будинок з мінімальними витратами сил та часу. Саме тоді здійснюється мрія про власний будинок.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора