Порядок в квартирі: як не помилитися з вибором клінінгової служби?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 540

Самостійно привести квартиру в порядок не завжди можливо не тільки в силу нестачі часу, але й через відсутність професійної техніки, а також миючих засобів. Як правильно вибрати компанію для прибирання приміщення, щоб робота була виконана професійно і в строк, а послуги мали розумну ціну?

Недороге генеральне прибирання квартири - це одне з головних побажань, якими керуються люди при пошуку клінінгової служби. Але не завжди якість таких послуг відповідає очікуванням клієнтів.

Вибираючи клінінгову компанію, обов'язково врахуйте наступні моменти:

Уточніть, як відбувається розрахунок вартості послуг та цены за уборку квартир. Перед початком робіт вам повинен бути наданий видатковий кошторис.

Поцікавтеся, які саме маніпуляції проводяться в ході генерального прибирання, щоб точно розрахувати свій бюджет. Наприклад, миття вікон часто є додатковою послугою, і оплачується окремо.

Дізнайтеся, які засоби очищення використовуються співробітниками служби при роботі. Важливо, щоб вони були безпечні і для покриттів, і для вашого здоров'я.

Уточніть порядок оплати. Вона повинна проводитися за фактом виконаних робіт.

Перш ніж звернутися в клінінгову службу, подумайте про те, які роботи, крім стандартних, вам також можуть знадобитися. Можливо, вам потрібно випрати покривала, помити побутову техніку або здійснити догляд за кімнатними рослинами. Дізнайтеся, чи зможуть співробітники компанії зробити це.

Обов'язково поцікавтеся термінами виконання прибирання і дізнайтеся, які санкції передбачені договором в разі затримки. Уточніть, скільки фахівців будуть займатися вашою квартирою.

Якщо ви врахуєте всі перераховані вище моменти, то, швидше за все, ваш досвід співпраці з клінінгової службою виявиться позитивним. Додатковим плюсом також буде, якщо вам вдасться знайти в мережі позитивні відгуки про організацію.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора