Як правильно вибрати зоотовари

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 480

Кішки зачаровують господарів своїм виразним ясним поглядом, красивою шерстю. Вони ласкаві і так приємно муркочуть. Багато хто стверджує, що їхні улюбленці лягають на хворі місця і у людей відбуваються різноманітні болі: серцеві, суглобові. Існує навіть особливий метод лікування - фелінотерапія. (кототерапія).

Муркотіння котів заспокоює, нейтралізує вплив стресів. Під час муркотіння виникають вібрації від 16 до 44 Гц. Саме така частота вібрацій створює сприятливий фон для організму. Нервова система заспокоюється, імунітет відновлюється. Якщо часто гладити кішку, слухаючи муркотіння і відчувати його тілом, нормалізується тиск крові. Кішки цікаві, забавні.

Собаки дивляться розумними очима, весело виляючи хвостом. Вони виявляють вірність, завжди хочуть бути поруч з господарем. Домашні вихованці дарують багато радісних хвилин. Щоб вони були веселими і здоровими, потрібно доглядати за ними і добре годувати. Все, що необхідно для домашніх улюбленців надає інтернет-магазин zoo-life.com.ua, про що ви можете читать далее.

Як правильно підібрати їжу для котів і собак?

Проводиться багато різноманітних кормів. При покупці котячої їжі треба враховувати вік і рухливість вихованця, його індивідуальні пристрасті, стан здоров'я. Що добре для однієї тварини, може не підійти іншому. Як і у людей, у кішок буває алергія на деякі харчові компоненти. Даний факт слід обов'язково врахувати, коли маєте намір придбати в магазині корм.

Їжа для годуючих кішок, маленьких кошенят, тварин немолодого віку різниться за складом. Живильні речовини для різних категорій чотириногих потрібні в різних пропорціях. Деякі вихованці дуже рухливі, інші - спокійні, люблять полежати. Потреба в поживних речовинах буде різною. У складі кормів повинно бути багато білка. Обов'язково повинні бути жири, вітаміни, корисні мінерали.

Підбирати їжу для собак необхідно з урахуванням породи, віку, рухливості, стану здоров'я. Існують корми для великих собак і дрібних порід.

Вологі корми (консервовані) не слід накладати вихованцям у великих кількостях. Вони псуються швидко. Сухі можуть досить довго лежати. Така їжа зручна, коли господаря довго немає вдома. Тварина в будь-який час може підійти і поїсти.

В інтернет-магазині величезний вибір правильної їжі для собак і кішок. Є корми консервовані, сухі, ласощі для вихованців - все найсмачніше і корисне для домашніх чотириногих.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора