В чому особливості МаксіМаркетс?

  • Переглядів: 452

Сьогодні все більше людей активно цікавляться таким видом діяльності, як торгівля на різних фінансових ринках - найбільш популярним і відомим серед них є форекс.

На поточний момент існують різні інструменти, які дозволяють навіть не має спеціальної освіти людині спробувати свої сили в цій сфері. Доступ до них можна отримати, ставши клієнтом компанії-брокера, але, перш ніж проходити реєстрацію в якості трейдера, необхідно вкрай ретельно і виважено підійти до питання вибору платформи, яка буде надавати вам відповідні послуги.

Впродовж останнього десятиріччя одним з лідерів цієї галузі по праву є MaxiMarkets, відгуки про цю компанію можна почитати на сайті https://fxdu.ru/ вже зараз. Крім традиційних валютних пар, тут доступні для вибору торги з іншими видами цінних паперів, а також з сільгосптоварами, енергоносіями, фондовими індексами і навіть модними нині криптовалюта. Який з активів вибрати, користувач вирішує самостійно - варто лише зазначити, що мінімальний розмір депозиту складає всього $ 500. З огляду на наявність кредитного плеча від 1: 200, відсутність прихованих комісій, інформаційну підтримку в режимі 24/7 і повний доступ до функціоналу сервісу, авторитетний портал рекомендує саме даного форекс-брокера в якості надійного партнера на довгострокову перспективу як для початківців, так і для професіоналів в області трейдингу.

Якщо говорити про першу категорії аналітиків, спеціально для них на сайті Maximarkets регулярно публікуються прогнози від провідних експертів, які дають змогу відстежувати і оцінювати існуючі ринкові тенденції. Також не варто забувати про акції та бонуси, якими МаксіМаркетс регулярно і щедро ділиться зі своєю клієнтською аудиторією - наприклад, можна скористатися партнерською програмою, яка дозволяє залучати рефералів і заробляти комісію за вчинені ними реєстрації. Думка більшості незалежних трейдерів, які мали досвід співпраці з компанією, зводиться до одного - це дуже міцний, солідний і досвідчений представник брокерського співтовариства, якому можна довіряти і не боятися бути обдуреним.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора