Як налаштувати таргетовану рекламу?

  • Переглядів: 233


Щодня інтернетом користуються мільйони людей. Більшість з них заходять в Мережу, щоб знайти товари і послуги за допомогою пошукових систем, соціальних мереж або онлайн-платформ.

Знаючи про це, бренди, які хочуть підвищити впізнаваність і залучити нову аудиторію, вдаються до такого маркетингового каналу, як таргетована реклама в соціальних мережах, суть якої полягає в тому, що користувачам адресують повідомлення, виходячи з їх інтересів і переваг. В Україні найбільш популярні майданчики для цього: Instagram і Facebook.

Розглянемо, чому варто налаштувати таргет і розповімо, як це зробити?

Переваги таргетованої реклами

Такі оголошення мають багато переваг у порівнянні з іншими способами просування бізнесу в інтернеті:
  1. Попадання в потрібну аудиторію. Орієнтування дозволяє брендам взаємодіяти з потенційними клієнтами, які зацікавлені в їх продуктах. Це збільшує шанси на зростання продажів.
  2. Вигода. У порівнянні з традиційною офлайн-рекламою або складними стратегіями на кшталт контент-маркетингу, оголошення, налаштовані на конкретну аудиторію, коштують трохи дешевше.
  3. Миттєвий результат. Для досягнення більшості рекламних цілей потрібен час. Наприклад, SEO приносить бажані результати через шість місяців або більше. За допомогою таргетингу залучити трафік можна відразу.
  4. Глибока аналітика. На більшості платформах можна проаналізувати ефективність рекламної кампанії в режимі реального часу і своєчасно внести зміни в налаштуваннях.
  5. Повторне залучення. Перші відвідувачі вебсайту рідко перетворюються в покупців. Але ви можете налаштувати таргетовану рекламу так, щоб повторно залучати потенційних клієнтів до вашого бренду, і, тим самим, наблизити їх до здійснення покупки.
Типи цільової реклами:
  • Демографічний. Орієнтований на конкретні характеристики аудиторії: вік, стать, заробітна плата, національність та інші;
  • Поведінковий. Оцінює дії потенційних клієнтів на майданчиках, на основі чого потім транслює їм рекламу;
  • Географічна орієнтація. Пов'язаний з місцезнаходженням потенційного покупця (як правило, використовують власники манікюрних салонів та студій краси);
  • Час. База для цих оголошення - періоди, коли користувачі проявляють найбільшу активність в інтернеті. Наприклад, оголошення транслюють з 16:00 до 20:00, коли люди їдуть з роботи додому, втупившись у смартфони.
Знаючи про основні типи цільових оголошень, буде простіше поставити цілі перед налаштуванням таргетингу і KPI: скільки заявок, передплатників і переглядів ви розраховуєте отримати і за яку вартість.

Як налаштувати таргетовану рекламу?

У соцмережах Facebook і Instagram це найзручніше робити за допомогою особистого кабінету, налаштованого на «бізнес». Незалежно від того, на які майданчики ви будете робити упор, існує єдиний алгоритм дій:
  1. Визначтеся з цілями;
  2. Налаштуйте аудиторію. Від цього буде залежати, кому буде транслюватися реклама;
  3. Виберіть модель оплати в залежності від дії користувачів, яке вам потрібно: кліки, покази, перегляди;
  4. Виберіть формат оголошення. Їм може бути: промо-записи в стрічці (являє собою зображення з текстом, яке закликає до дії, і супроводжується кнопкою «Детальніше»), «карусель» (кілька зображень, в одному з яких міститься посилання на посадкову сторінку), тизер (використовується інтригуюча запис або картинка), відео та інші;
  5. Надішліть оголошення на модерацію.
Таргетована реклама може стати ідеальним варіантом, щоб залучати нових клієнтів, переміщати їх по воронці продажів або повторно залучати аудиторію, яку раніше не зачепило вашу пропозицію. Однак не варто орієнтуватися тільки на цей канал - в просуванні важливий комплексний підхід. Тому доповніть свою маркетингову стратегію іншими інструментами. Наприклад, розсилками електронною поштою і SMS, чат-ботами і push-повідомленнями.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора