Різновиди і способи виробництва пакувальних матеріалів

  • Переглядів: 534

Вітчизняний ринок пропонує великий вибір найрізноманітніших пакувальних матеріалів. Щоб підібрати оптимальний з них варіант, кожному споживачеві необхідно врахувати відразу кілька факторів. Ключовими вважаються призначення упаковки і ті вимоги, яким вона повинна відповідати в процесі експлуатації.

Різновиди пакувальних матеріалів

Головними складовими упаковки для будь-яких товарів від «Грей Пак» є тара і перев'язувальний матеріал. Їх поєднання забезпечує продукції надійне, безпечне не тільки зберігання, а й транспортування на будь-які відстані.

До переліку найбільш затребуваних на сьогодні пакувальних матеріалів входять:

  • шпагат;
  • пакети для квітів;
  • картонні коробки і пакети з НЕП;
  • клейкі стрічки;
  • захисні профілі і куточки.

Вибір конкретної різновиду упаковки визначається тим, для яких конкретно товарів вона буде використана. Картонні коробки, поліпропіленові пакети - практично універсальне рішення для великої номенклатури продукції. Серійне виробництво пакувальних матеріалів такого формату дозволяє грамотно організувати зберігання і транспортування продуктів харчування, текстильних виробів, посуду, одягу і т. д. Шпагат, клейкі стрічки та захисні куточки виступають в якості додаткових факторів безпеки. З їх допомогою упаковку вдається здійснювати гранично якісно, зводячи ризик її пошкодження до мінімуму.

Специфіка виробництва якісної упаковки

З урахуванням використовуваної виробничої технології упаковка може бути литтєвий, пресованої, видувний і термоформованной. Універсальним матеріалом, для якого застосовні всі перераховані методи, вважаються полімери. Вони є базовим сировиною для випуску великої групи м'якої упаковки - пакети, стрічки, шпагати. У виробничій практиці для поводження з полімерами найчастіше застосовують екструдери. Подібні машини призначені для роботи з плівками шириною від 50 до 300 мм.

Виробництво упаковки зі спіненого зшитого пінополіетилену (мішки, пакети, профілі, куточки) відбувається в кілька послідовних етапів. Процес здійснюється на термоформувальне обладнання. Його можливості дозволяють змінювати структуру звичайного пінополіетилену, а технологія хімічної або фізичної зшивання наділяється матеріал міцністю, стійкістю до вологи. За рахунок чого подібна упаковка може застосовуватися для зберігання, транспортування продукції навіть в несприятливих умовах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора