Wikipedia тепер використовує карти OpenStreetMap

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1661

Після встановлення компанією Google оплати за надання доступу до Google Maps для інтернет-ресурсів, користувачі яких звертаються до карт частіше 25 000 разів на добу, багато хто з них припинив роботу з цим сервісом. До цього числа увійшла й найбільша в світі інтернет-енциклопедія Wikipedia, яка тепер використовує в мобільних додатках OpenStreetMap.

З даною метою було оновлено програмне забезпечення для мобільних версій Wikipedia Apple iOS і Google Android. ЗМІ відзначають, що на відміну від більшості інших ресурсів, відмова Wikipedia від Google Maps не пов'язана з введенням оплати, тому що для неї, як для некомерційного ресурсу, сервіс, як і раніше доступний безкоштовно. Представники фонду Wikimedia прокоментували своє рішення прагненням зробити інформацію безкоштовною і максимально доступною для широкої аудиторії.

Виняток Google Maps дозволить в повному обсязі отримувати доступ до Wikipedia власникам недорогих смартфонів, на яких відсутні фірмові програми Google. З точки зору більшості експертів таке рішення цілком виправдано у зв'язку з тим, що сервіс OpenStreetMap застосовує для отримання картографічних відомостей ті ж вільні методи, що і Wikipedia.

Друзі сайту: Смирнов Роман: Людина щоб досягти вершин або поставленої цілі має пройти важкий і часто "тернистий" шлях" для її досягнення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора