Компанія Яндекс розробила свій унікальний антивірус

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1093

Нещодавно фахівці компанії Яндекс створили незвичайну систему захисту від шкідливих сайтів, у тому числі і від веб-порталів для дорослих. Дана технологія називається яндекс.dns і включає в себе добре пророблений сервіс з безліччю інструментів. Яндекс.dns цілком можна назвати захисним екраном або файрволом, що захищає від вірусів, троянів або шпигунського ПЗ. До того ж дана система Яндекс працює і на мобільних пристроях, що дуже навіть зручно і приємно, бо не на всі смартфони, припустимо, можна встановити найкращі антивіруси.

Взагалі, яндекс.dns містить в собі дані про мільйони шкідливих інтернет-ресурсах, тому користувачеві не варто хвилюватися про те, наскільки інтелектуально просунута ця система захисту від «поганих» сайтів і їх вмісту.

Яндекс.dns може працювати на будь-яких пристроях. Чи підключений у людини Wi-Fi або у нього роутер з десятками розгалужень - це не має значення. Розробники нової захисної технології зробили її досить пристосовується, тобто користувачеві не складе великих труднощів налаштувати яндекс.dns під Wi-Fi або що-небудь подібне.

Сама система захисту працює приблизно так само, як і будь-який антивірус. Якщо клієнт лізе, сам того не знаючи, на підозрілий сайт, яндекс.dns блокує доступ, перед цим видавши попередження. У загальному і цілому яндекс.dns цілком може виправдати всі очікування і його творців, і користувачів даної технології.

Друзі сайту: Вячеслав Моше Кантор


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора