Розумний годинник від Samsung працюватиме всього 10 годин

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1277

Багато чоловіків і жінок носять годинник , однак вони виконують , в основному , декоративну функцію, будучи просто аксесуаром. Найчастіше, час « за звичкою » перевіряють на смартфоні / телефоні , або ж у місці , якому знаходяться ( на роботі чи вдома завжди є годинник на увазі ) , а наручні годинники носять просто , як браслет . Але , завдяки прогресу та інтеграції інтернету в наше життя , скоро годинник зможуть стати вкрай корисним і функціональним пристроєм.

Зараз тільки кілька компаній випускають нормальні «розумні годинники» , які здатні доповнити смартфон і полегшити життя людям . Йдеться про SmartWatch від Sony (досить хороший гаджет , як можна судити з відгуків власників , завдяки якому ви можете майже не діставати смартфон з кишені для «звичайних » дій , на зразок відповіді на вхідний виклик , перегляду смс -повідомлення або пропущених викликів) .

Незабаром новим годинником нас повинна порадувати компанія Samsung. Його « кодова » назва - Samsung Galaxy Gear . Дані про даний гаджет спливають у пресі вже давно. З останнього - відомо , що пристрій буде оснащено 2.5 -дюймовим дисплеєм , потужним процесором (1.5 гігагерца ) , гігабайтом оперативки (правда незрозуміло - навіщо такий обсяг ) , а також камерою і всіма необхідними інтерфейсами.

Що стосується камери - є кілька джерел , одне повідомляє , що це 4 -мегапіксельна камера , інше ж - що камера буде на 2 мегапікселі. Що цікаво - операційна система буде « повноцінною » , тобто - Android ( при тому версії 4.1 або 4.2) . Але найсумніше - час автономної роботи (з чуток ) , буде становити порядку 10 годин, що аж надто мало , як для такого гаджета , який має працювати , по ідеї , довше смартфона (притому набагато) .

Друзі сайту: на сайті http://games55.ru/ Омського ігрового хостингу ви можете замовити хостинг для багатьох популярних ігор, включаючи minecraft.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора