Стала відома вартість заміни дисплея на iPhone 6/6 plus

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1120

Нові iPhone отримали оновлений дизайн, він став більш округленим, щоб збільшений смартфон зручніше лежав у руці і «відчувався» приємніше. Це має як свої плюси - зовнішній вигляд дійсно красивий, за винятком задньої кришки, хіба що, та й при звичайному хвате руки апарат не ріже, але ось рішення, що стосується оформлення скла, вийшло невдалим. Скло теж закруглено і по суті «йде» в корпус, сопрікос з бічними гранями.

Мінус рішення полягає в тому, що при найменшому падінні будь гранню - скло розбивається. Раніше доводилося боятися лише «фронтальних ударів», коли апарат падав безпосередньо «обличчям вниз», зараз же ризики збільшилися і шанс розлучитися зі своїм коханим, а при цьому і дорогим, гаджетом куди більше.

Apple розкрила вартість ремонту, якщо випадок не гарантійний (фізичне пошкодження якраз відноситься до таких). Нове скло для iPhone 6 обійдеться в 110 доларів США, для моделі розміру «плюс», який пошкодити ще легше, ця цифра складе 130 доларів. Для більш старих моделей, до речі, ціна рівно та ж - всі «модифікації» п'ятого айфона при розбитому екрані «вкрадуть» з вашої кишені 130 доларів за ремонт.

Але при акуратному зверненні і використанні чохлів вам навряд чи загрожує такий кошмар. Благо вже зараз з'являється купа моделей з «прогумованими краями» для більшого захисту вашого смартфона від падіння, ціни приблизно такі ж, як і на попередні моделі - кілька десятків доларів за чохольчик.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора