Управління рекламою з одного інтерфейсу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 828

Відома інтернет-компанія SearchBerry запустила агрегатор соціальних мереж під назвою Social. Новий продукт дозволяє запускати рекламу в соціальних мережах (поки тільки Facebook і ВКонтакте), а також в Google і Яндекс, використовуючи для цього уніфікований інтерфейс.

Social - унікальне рішення на російському ринку. Як повідомляють розробники, робота над одним оголошенням за допомогою Social не перевищить і 10 хвилин, навіть якщо у рекламодавця немає досвіду роботи з соцмережами. Управління доступно в автоматичному і ручному режимі, також є доступ до таргетингу аудиторії за різними параметрами. Крім того, система в онлайн-режимі показує приблизний охоплення аудиторії і рекомендовану вартість кліка в залежності від обраних параметрів. Крім того, для початківців є бібліотека готових заготовок і шаблонів оголошень.

Мінімальний бюджет, з яким можна працювати з Social, встановлений на позначці в 3000 рублів. Гроші знімаються тільки за реальні кліки. Крім того, для зручності рекламодавця прямо і інтерфейсі програми є докладна статистика кліків, показів, CTR та інших важливих для рекламної кампанії показників.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора