Всі користувачі Windows Phone 8 отримають оновлення до 10 версії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 991

Microsoft раніше поступила вкрай некрасиво, кинувши своїх відданих фанатів і просто людей, які повірили в компанію. Йдеться про інцидент з оновленням операційної системи, як ми всі пам'ятаємо люди, тільки-тільки купивши смартфон на Windows Phone 7 були засмучені тим, що до 8 ім оновитися не вдасться. А «флагманською» і взагалі передовою операційкою буде відтепер Windows Phone 8, тобто ті, хто витратив на смартфон з WP7 гроші залишаться не при справах, без підтримки і софта.

Ця пригода довго обговорювали по всьому інтернету, так як особливої необхідності в такому вчинку не було, а враховуючи, що фанатів у Windows Phone, м'яко кажучи, небагато, даний крок служив ще одним приводом не зв'язуватися з цією компанією хоча б в мобільному секторі. Зараз ситуація призабули, але повторювати свої помилки в Microsoft більше не будуть.

Після презентації Windows 10 було повідомлено, що для мобільних пристроїв ОС одержить точно таку ж назву, хоч і буде абсолютно іншим ПО. В Microsoft заявили про наміри оновити всі пристрої Lumia з Windows Phone 8 до 10 версії, природно безкоштовно, при цьому на оновлені смартфони можна буде завантажити экономический словарь. Ніяких подробиць про фішках і функціях десятої вінди на смартфони, поки що, немає.

Нові смартфони будуть виходити відразу під управлінням Windows 10, власники ж «застарілих» пристроїв отримають оновлення трохи пізніше, коли його оптимізують виробники конкретно під власні гаджети.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора