Nokia готує планшет на Windows RT

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1335

Після початку кризи, в який компанія Nokia потрапила зі своєї вини (вони не змогли одночасно з іншими компаніями підлаштуватися під нові тенденції ринку), вони змогли вийти з неї завдяки Microsoft (і то - не до кінця, зараз у нокії ситуація не з кращих, хоч величезних втрат немає, але і до "пристойних" прибутків компанії далеко). Зараз Nokia майже повністю працює на Microsoft. Всі останні новинки працюють на Windows Phone, винятком є ​​лише "звонилки" з нижчого цінового сегмента.

А так, майже всі сили спрямовані на просування нової операційки, за що компанія отримує хорошу, природно матеріальну, допомогу від Microsoft у розмірі ~ 250 мільйонів доларів щоквартально. Однак деякі дії вкрай дивні ... Так, Windows RT - в принципі, провальна операційна система, яка не користується попитом. З нею майже ніхто не працює, а деякі компанії і зовсім відмовилися від співпраці "публічно", хоч робити це було не обов'язково.

Але от стає відомо, що незабаром світ побачить планшет від Nokia під управлінням Windows RT з непоганими технічними характеристиками - Snapdragon 800 (2.1 гігагерца), 32 гігабайти пам'яті, дисплей на 10 дюймів (Full HD), але не буде основною камери (у принципі, їй майже ніхто не користується на планшетах). Коли пристрій з'явиться у продажу - невідомо, але вже майже всі впевнені в тому, що планшет »не злетить", так як Nokia на ринку планшетів не популярна, а плюс до цьому працювати буде на «не популярної" RT, під яку ніхто не бажає розробляти програми.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора