Вибираємо якісний ламінат

  • Переглядів: 659

Якщо подивитися на технологію виробництва ламінованого паркету або, по-іншому іменується, ламінату, то можна цілком його було б віднести до ламінованої паркетної дошки.

Однак так його можна називати умовно тільки тому, що покриття декоративного шару має вигляд деревини. Крім того, зустрічається імітація граніту або мармуру. Отже, цей вид матеріалу можна розглядати, як самостійний вид покриття для підлоги від ВиоПол.

Ламінат по конструкції підрозділяється на 5 шарів:

  • четвертим шаром проводиться покриття з акрилової смоли, це робить більш міцним і стійким до зносу;
  • наступним роблять основу з ДВП;
  • нижній шар - це вологостійкий матеріал, який дає захист від вологості і робить жорсткої все покриття;
  • третім шаром прокладають папір або пластик із зображенням малюнка, найчастіше він виробляє імітацію штучного паркету. Завдяки різноманітності палітри відтінків, величезної кількості таких елементів, як візерунки і малюнки, можна підібрати варіант, який найбільш буде підходити для інтер'єру вашого житла, де потрібно настил ламінату;
  • заключним стає нанесення плівкового матеріалу.

Скріплення шарів відбувається під впливом преса, при цьому встановлюють високий тиск і температуру, буває, між шарами наноситься клей.

При цьому виходить більш міцне і зносостійке покриття, яке використовується, в основному, в комерційних цілях. А то, що виробляється без додавання клейового складу, частіше використовують для побутових потреб.

Залежно від класу ламінату вимірюється його зносостійкість. Чим частіше відвідуватиметься приміщення, тим більше навантаження лягає на підлогове покриття. Відповідно, клас його повинен бути вищим від 31 до 33.

Для кухонного приміщення цілком підійде побутової продукт 23 класу, можна трохи вище. Наявність високої вологостійкості не означає, що воду на підлозі можна не витирати, оскільки просочування вологи призведе до набухання і спучування ДВП.

Сподіваємося, що наші поради стануть вам в нагоді і ви дізналися для себе щось цікаве та нове.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора