В Яндекс Директі з'являться зображення

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1149

Тепер ті, хто публікує свої оголошення в Яндекс.Директе, зможуть додавати в них зображення свого товару. Розробники Яндекса впевнені, що це нововведення дозволить зробити рекламу більш ефективною. Керуються вони такими міркуваннями:

Друзі сайту: можливо вас зацікавить якісний та надійний хостинг для ваших веб-проектів, який ви можете замовити за доступними цінами!

  • Оголошення, в яких містяться зображення, залучають користувачів набагато більше. В результаті зростає клікабельність і знижується вартість залучення одного відвідувача.
  • Зображення допомагають користувачам краще уявити собі той товар, який їм пропонується. Це дозволяє уникнути нецільових кліків і непорозуміння між користувачами і торговими компаніями. До того ж, користувач зможе наочно побачити всі нюанси того товару, який він хоче купити: форму, колір, модель, розмір, зовнішні особливості.
  • Завдяки зображенням користувачі зможуть краще запам'ятовувати бренди і відрізняти їх один від іншого. Це дозволить звертати увагу потенційних покупців не тільки безпосередньо на саму пропозицію, а й на фірму, яка пропонує той чи інший товар.

Додати картинку в оголошення його творець зможе на етапі безпосередньої публікації і під час редагування. Поки зображення показуються тільки в тих рекламних блоках, які знаходяться на власних майданчиках Яндекса, але вже з 28 березня цей формат буде підтримуватися й іншими партнерськими сайтами Рекламної мережі, яких чимало.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора