У Канаді легалізували траву марихуану

  • Переглядів: 797

Канадцям дозволено купувати і зберігати марихуану. Раніше траву дозволяли легально вживати тільки з медичних міркувань.

У Канаді вступив в силу закон про легалізацію трави канабіс в рекреаційних цілях - тобто для розваги. Канабіс тепер буде доступний всім жителям країни, починаючи з 18-річного віку. Продаж марихуани дозволено з 17 жовтня 2018 року.

Де продається марихуана?

Травку можна буде купити в спеціалізованих торгових точках мають відповідну ліцензію. Закон дозволяє тримати при собі до 30 грамів марихуани. Також дозволяється вирощувати канабіс - не плантаціями, звичайно, а тільки не більше чотирьох кущів.

Законопроект був прийнятий ще в червні 2018 року: спочатку його підтримала Палата громад, а потім і сенатори. Канада, таким чином, стала другою в світі країною (після Уругваю), що легалізувала коноплю.

Реакція ООН

ООН висловився проти рішення канадської влади.

«[Рішення] суперечить положенням конвенцій про контроль за наркотиками, а також підриває міжнародно-правові рамки контролю за наркотиками і повагу заснованого на правилах міжнародного порядку», - заявили представники управлінні Організації Об'єднаних Націй з наркотиків і злочинності (UNODC).

Відзначимо, що легалізувати марихуану обіцяв прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо ще в 2015 році під час передвиборної кампанії. Противники цього вважають, що рішення канадської влади піде тільки на шкоду громадянам держави, тоді як прихильники вважають, що це дозволить знищити чорний ринок марихуани: у 2017 році за деякими оцінками обсяг нелегального продажу конопель в Канаді склав 4 млрд. Євро.

Марихуана в медичних цілях була дозволена в Канаді з 2001 року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора