Творці Thief вибрали движок Unreal Engine 3PCPS4

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1289

Кілька днів тому Марк Рейн, віце-президент Epic Games, повідомив, що графічний движок Unreal Engine 4 створювався для консолей наступного покоління, і, отже, ігри на його основі не з'являться на PlayStation 3, на Xbox 360, на Wii U. Але деякі студії, які працюють над проектами для PlayStation 4, все ж вибирають не саму нову технологію Unreal Engine 4, а Unreal Engine 3, яка перевірена роками. До їх числа зараховується і Eidos Montreal, яка створює екшен Thief на базі добре відомого розробникам графічного движка попереднього покоління.

Продюсер Стефан Рой зазначив, що коли вони приступили до роботи, остаточна версія Unreal Engine 4 ще не була випущена. Для них на першому місці була гнучкість движка, яка могла б дозволити міняти його під потреби розробників. І Unreal Engine дає таку можливість. Творці гри вдосконалювали інструментарій для художників і дизайнерів. Оскільки гра велика, знадобилося підготувати чимало графічних матеріалів.

Для розробників гри важливу роль грали світло і тіні, що стало причиною грунтовної переробки частини движка, що відповідає за рендеринг. Таким чином, Unreal Engine 3, був сильно модифікований в ході роботи над Thief. Рой також запевнив, що відмова від Unreal Engine 4 ніяк не відіб'ється на якості Thief. Можливостей модифікованої версії Unreal Engine 3 цілком вистачить для того, щоб гра вийшла саме такою, якою вона замислювалася всіма розробниками.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора