Твіттер зайнявся розвитком геотаргетинга

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 864

Опрацьована система геотаргетинга, яка була представлена сервісом мікроблогів Твіттер, головним чином орієнтована на просувні акаунти, ну і звичайно ж, твіти. Це відбувається завдяки новим можливостям, так як маркетологи мають шанс підвищити точність будь-якої рекламної кампанії з більш детальним визначенням регіону, отже, вони стають ближче до цільової аудиторії.

 

Нагадаємо, що раннє рекламодавці в процесі побудови кампаній в Твіттер могли розраховувати тільки на відомості про інтереси та вподобання користувачів. За рахунок впровадження нової опції, просування твітів і акаунтів відбуватиметься цілеспрямовано з урахуванням регіону проживання користувача. Що стосується користувачів, то для них теж існує позитивний момент щодо даної опції, так як вони позбудуться неактуальних рекламних повідомлень, що дозволить забезпечити більш продуктивну взаємодію з рекламодавцями.

Хоча варто зазначити, що на даний геотаргетинг мікроблогів не дуже-то глобальний, так як до сьогоднішнього дня Твіттер дозволяє здійснювати вибір лише окремих штатів США, великі міста Великобританії та Японії.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора