Система фільтрації доступу в Інтернет в КНР серйозно вдосконалена

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1618

Нещодавно вчені з Швеції Пилип Вінтер і Стефан Ліндског проаналізували технологію, яка дозволяє діючій в Китаї системі фільтрації відомостей з мережі Інтернет заблокувати практично будь-який трафік з системи Tor. В результаті вони прийшли до висновку, що китайці застосовують технологію ідентифікації потоку даних за допомогою глибокого аналізу з використанням спеціальних сканерів, які ідентифікуючи трафік в якості моста Tor, автоматично його блокують.

У цьому процесі задіяні два провідних провайдера в КНР China Telecom і China Unicom. Tor є системою, призначеною для створення анонімних захищених з'єднань в мережі Інтернет, за допомогою яких користувачі забезпечують конфіденційність своєї присутності і захищаються від систем аналізу трафіку. Принцип її роботи заснований на пересилці пакетів інформації через різні проксі-сервери випадковими маршрутами, в результаті чого стає неможливо встановити відправну точку надходження даних. Основна маса вузлів Tor провайдерам доступна, тому вони мають можливість блокувати їх. Саме ця можливість і використовується в КНР.

І якщо раніше у користувачів була можливість обійти захист за допомогою Tor-мостів, то тепер система фільтрації в КНР почала блокувати і їх теж.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора