Search може стати безкрапковим доменом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 434

Як стверджують різні джерела новин, компанія Google, яка не так давно подала заявку на різні крапкові домени, хоче зробити домен .search безкрапочним. Як зазначає сама компанія, даний домен буде використаний не тільки для пошуку в межах пошукової мережі Google.

У тому випадку, якщо користувач захоче скористатися іншим пошуковим ресурсом на свій розсуд, такий безкрапковий домен .search також можна буде використовувати, перенаправляючи його на потрібний пошуковик. Google впевнена в тому, що користувачі зможуть набагато ефективніше використовувати сервіс, який не буде змінювати якість своєї роботи залежно від місця розташування користувача.

Друзі сайту: можливо вам потрібна швидка та якісна замена матрицы в ноутбуке за доступними цінами!

Якщо компанії Google схвалять її заявку, домен .search буде перенаправляти користувачів на новий безкрапочний домен, а в компанії свою чергу зможуть використовувати пошук Google. У результаті цього користувачі, які будуть зацікавлені в пошуку інформації по окремим компаніям зможуть робити це швидко і дуже просто. Самі видавані результати будуть багато в чому залежати від того, які переваги користувачів в тій чи іншій сфері.

Однак компанія ICANN, яка займається регулюванням більшості питань функціонування мережі Інтернет не схильна, схоже, схвалювати подібні заявки, і в цьому з нею погоджуються численні експерти, які вважають, що в такому випадку доменні імена зникнуть зовсім.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора