Різновиди і відмінності строп

  • Переглядів: 697

Для підйому і переміщення вантажів використовуються спеціальні пристосування - стропи. Їх виготовляють з ланцюгів, канатів (тросів). Головне завдання пристосування - якісна фіксація вантажу, з яким необхідно працювати. Також слід забезпечити безпеку працюючих і збереження переміщуваного об'єкта.

Існує безліч сфер використання цієї продукції: від сільгосппідприємств до промислових і будівельних областей.

Стропи з канатів

Витримують широкий температурний діапазон: від -40 до +40 градусів Цельсія. Як матеріал використовується дріт, сплетений в стренга. Завдяки особливості конструкції можна своєчасно помітити стирання і запобігти розриву вантажопідйомного пристрою.

Стропы канатные Каргосет виробляють двома способами: завтулювання, заплітання. Вироби можуть складатися з декількох гілок:

  • 3СК - три гілки. Застосовують такий строп для підйому вантажів нестандартних розмірів і неправильної форми;
  • 1СК - одна гілка;
  • 2СК - дві гілки. Широко використовується в складської, промислової сфері;
  • 4СК - являє собою ланку і 4 гілки. Підходить для здійснення підйомних робіт в будівництві, на складських об'єктах, промислових підприємствах.

На кінцях гілок може бути заплітання, опресовування. Існують кільцеві і петльові стропи. Вони забезпечують зіткнення гака з вантажем.

Стропи зі сталевих ланцюгів

Виріб виготовляється з сталевих ланок, які з'єднують між собою зварюванням. Конструкція відрізняється високою міцністю, гнучкістю і здатністю витримувати об'єкти з гострими краями. Цей вид вантажопідйомних пристроїв легко ремонтувати. Вони важче канатних аналогів, але не бояться відкритого вогню, низьких температур і впливу кислот.

Існує кілька моделей, які розрізняють за кількістю гілок, виду гілок (ланцюгова, кільцева). Якщо необхідно універсальне вантажопідйомний пристрій за доступною ціною, краще купити стропи в компанії без переплати перекупникам або оптовикам.

Вироби з текстилю

На відміну від інших стропів, вони мають найбільш універсальними якостями. Як матеріал застосовується поліестерова стрічка, яка не псує вантаж під час переміщення і підняття. Дізнатися навантаження, яке витримує строп, можна за кольором вироби. Додатковий захист забезпечує текстильна тканина. Вона полегшує процес підведення стропа під вантаж і не заважає фіксації до гака крана. Текстильні чалки втрачають характеристик при контакті з агресивними рідинами, водою і при різких перепадах температури.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора