Проникаюча грунтовка і робота з нею

  • Переглядів: 644

Виконуючи ремонтні роботи, складно обійтися без грунтовки, особливо якщо поверхня має складну структуру, схильна до осипання або, навпаки, занадто гладка і рівна. Оздоблювальний матеріал повинен міцно зачепитися за основу, щоб не довелося його відвалюється збирати по шматочках вже через кілька місяців. Саме роль такого сполучного елемента і виконує будівельна грунтовка. При цьому важливо розуміти, що для досягнення кращого результату рекомендується застосовувати спеціалізований склад виходячи з особливостей підстави, на якому вона застосовується. Так, якщо воно пористе і занадто недолуге, найбільш підходящою для проведення робіт буде грунтовка глибокого проникнення.

Сфера використання проникаючої грунтовки

Грунтування основи проводиться в якості підготовки поверхні для подальшого нанесення шпаклівки, фарби, шпалерного клею та інших оздоблювальних матеріалів. За рахунок збільшення адгезії покриття, яке буде виступати наступним шаром, лягає набагато рівніше і рівномірніше. До речі, вас може зацікавити інтернет-магазин компанії Алків, в якому є якісні грунтовки за вигідними цінами.

До складу грунтовки глибокого проникнення входять акрилові полімери, які дозволяють зміцнити поверхню, якщо вона занадто слабка, володіє крихкою структурою. За рахунок нанесення розчину вбирає властивість основи скорочується, за рахунок чого вона стає міцнішою, а оздоблювальний матеріал має меншу витрату. Подібні підготовчі заходи підвищують якість подальших робіт з оздоблення, забезпечують результат більшої надежностью.Такая акрилова проникаюча грунтовка підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Вона знаходить застосування в якості підготовки перед нанесенням фарби, шпаклівки, шпалерного або плиткового клею. Як правило, використовується в разі роботи з цегляними, газобетонними, пінобетонними, гіпсокартонними поверхнями, пористим бетоном, більшістю видів штукатурки і сухих сумішей.

Характеристики та властивості проникаючої грунтовки

  • - поверхня, просочена ґрунтовкою, стає міцнішою. Сам склад при висиханні утворює прозорий захисний шар;
  • - витримує заморожування при температурі, що досягає -15 ° C. Зберігає свої властивості після 5 повних циклів заморозки і розморожування; - має антисептичні властивості, запобігає утворенню цвілі і грибків;
  • - Велика ступінь проникнення складу в поверхню, яка піддається обробці, забезпечує її відмінними вологовідштовхувальними властивостями; - оздоблювальний матеріал краще зчіплюється з основою після її обробки;
  • - завдяки такій обробці помітно скорочується обсяг витрат оздоблювальних матеріалів;
  • - забезпечується захист підвищує стійкість поверхні проти хімічних речовин, різних механічних впливів.

Кожен виробник може вносити свої зміни до складу різних марок, які впливають на їх властивості, надають додаткові характеристики.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора