Hewlett-Packard звинувачує Oracle в порушенні угод

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1564

alt

Компанія Hewlett-Packard, один з найбільших світових виробників ПК і комплектуючих, веде судову тяжбу з Oracle. Як заявляють юристи Hewlett-Packard, компанія розробник своєю відмовою від розробки ПО для платформи Intel Itanium порушила умови контракту.

Нагадаємо, що минулого року керівництво Oracle вирішило - ця серверна платформа підійшла до завершення життєвого циклу. У відповідь HP звернулася до суду з позовом. У HP стверджують, що відмовившись від підтримки Itanium, Oracle розраховувала залучити нових клієнтів до своїх платформ, отриманим після злиття з Sun. В суді представник Oracle зазначив, що компанія не зобов'язана відмовлятися від гнучких стратегічних рішень в бізнесі. Позивач вимагає стягнути з Oracle компенсацію в розмірі 4 млрд. доларів. Відзначимо, що всього тиждень тому суд прийняв сторону Google в спорі Oracle.

Як заявив Джеффрі Томас, юрист HP, компанії уклали угоду про співпрацю - відповідні документи були підписані Марком Хердом, генеральним директором Hewlett-Packard, згодом перейшов в Oracle. Представники Oracle стверджують, що підписані угоди не носили характеру повноцінного контракту. Спроможність цих домовленостей і належить з'ясувати суду, після чого можна буде говорити про збитки і компенсації.

Цікаво, що корпорація Intel повідомила про те, що розробки платформи Itanium тривають, тому говорити про «завершення життєвого шляху» передчасно. У зв'язку з цим, суд може залучити главу Intel Пола Отелліні в якості свідка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора