Оновлення в соцмережі LinkedIn

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1473

Соцмережа LinkedIn повідомила про запуск «прихованого» спонорованого контенту. Оголошення розміщуватимуться не на сторінці конкретного бренду, а в стрічці новин передплатників. Тепер рекламодавці мають можливість тестувати і налаштовувати рекламні оголошення, а також покращувати їх для своєї головної аудиторії.

 Відзначимо, що LinkedIn - це далеко не перша соцмережа, яка почала застосовувати так звані «приховані» повідомлення, які не демонструються на сторінці бренду. Дана можливість дозволяє компаніям зорієнтувати повідомлення, при цьому не використовуючи розсилку спаму. За інформацією соцмережі, на Спонсорований контент припадає приблизно 20% виручки від маркетингових рішень компанії. «Приховані» повідомлення не організовуються менеджером компанії, тому що інформація не розміщується на сторінці бренду.

Вас може зацікавити сайт muzofon, на якому ви можете завантажити сучасну музику!

Про підтримку нової можливості заявили такі компанії: AdStage і Unified. AdStage дозволяє управляти одночасно всіма «прихованими» повідомленнями, відстежувати переходи та змінювати зовнішній вигляд інформації. В пілотному проекті братимуть участь NewsCred і Comcast Business. Програма Sponsored Updates розпочала свою роботу близько року тому. Дана можливість дозволяє своїм користувачам розміщувати рекламні повідомлення вгорі стрічки новин на сторінці користувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора