Польща відкрита для студентів з України

  • Переглядів: 310

Бажаєте отримати освіту в Європі? Та не питання. Сьогодні практично кожна молода людина з України може здійснити свою мрію. Одним з найбільш перспективних варіантів для цього є навчання в Польщі. Чому молоді люди віддають перевагу Польщі? По-перше, ця країна близька нам територіально. По-друге, нас пов'язує багатовікове етнічне та мовне коріння. Але головна причина полягає в рівні освіти та системі навчання в Польських навчальних закладах:

  • На всій території Польщі діють ті ж стандарти навчання, що і у всіх країнах Євросоюзу.
  • Після закінчення навчання, студенти отримують диплом Європейського зразка, який відкриває перспективи престижної роботи в багатьох країнах.
  • Вартість навчання для іноземних студентів у Польщі нижче ніж в інших європейських країнах.
  • Студентська віза відкриває можливість подорожувати країнами Європи, знайомитися з природою, побутом і культурною спадщиною багатьох народів.

Це лише деякі причини того чому все більше української молоді вирушає на навчання до Польських університетів, ліцеїв і технікумів.

Якщо ви твердо вирішили продовжити своє навчання в Польщі, то готуватися до цього потрібно заздалегідь. І починати потрібно з вивчення польської мови. У польських університетах можна навчатися як польською, так і англійською мовами. А ось в ліцеях і технікумах викладання ведеться польською мовою. Навчитися польської мови в Києві можна в Slavic Languages Center, де цілий рік проводиться набір на курси вивчення польської мови. Сертифікат центру, який підтверджує рівень володіння польською мовою, визнається навчальними закладами Польщі. Стати учасником програми навчання в Польщі від https://slavic-center.com.ua/uk/ може будь-хто.

Навіть якщо ви ідеально знаєте мову, визначилися зі спеціальністю і навчальним закладом, будьте готові до того, що збір і підготовка пакету документів для навчання в Польщі займе чимало часу. Терміни та умови вступної кампанії мають свої особливості і відмінності. Вам доведеться самостійно реєструватися в системі IRK, оплачувати комісійні збори, відправляти веб-копії документів і так далі.

Щоб ваші мрії про навчання не розпалися у суворих реаліях життя, довіртеся професіоналам Slavic Languages Center. Тут вас не тільки проконсультують, а й нададуть допомогу в оформленні візи, страхового полісу, поданні документів на навчання. А ще Центр проводить ознайомлювальні тури по ВНЗ Польщі. З умовами та термінами поїздки можна ознайомитися на сайті Slavic Languages Center. Під час поїздки прекрасно проведете час, відвідаєте ВНЗ своєї мрії, переконайтеся у правильності прийнятого рішення.

 

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора