Переваги покупки квартири в сучасній новобудові

  • Переглядів: 124

Придбання житла на вторинному ринку нерухомості обходиться дорожче, в порівнянні з покупкою квартири в новобудові. Вартість «вторинки» падає дуже повільно. До того ж, не можна нехтувати тим фактом, що на вторинному ринку більше 60% квартир знаходяться в «зношеному» стані. Беручи до уваги все це, більшість віддає перевагу житлу в новобудові. Таке рішення має безліч переваг.

Зверніть увагу, що купить квартиру в новостройке в Минске буде однозначно правильним вибором, адже таким чином ви збережете свої гроші та в перспективі зможете продати квартиру набагато вигідніше. Основні плюси «первинки»:

Упорядкована прибудинкова територія. Забудовники приділяють багато уваги інфраструктурі житлового комплексу. Прилеглі території обзаводяться власними спортивними та дитячими майданчиками, автомобільними і велосипедними парковками, пандусами. У деяких житлових комплексах передбачені підземні парковки, а внутрішня територія дворів закрита для в'їзду сторонніх авто.

Надійність конструкції. У процесі будівництва використовуються інноваційні технології та матеріали. Одним з найбільш популярних варіантів є монолітно-каркасна технологія, яка передбачає використання керамоблока, газоблоку або цегли для заповнення зовнішніх стін.

Свобода вибору. Інвестори мають право обумовлювати варіанти внутрішньої обробки і планування житла ще на стадії будівництва. Найбільшим попитом користуються квартири з панорамними вікнами, широкими коридорами, просторими вікнами.

Безпека. Нові ЖК оснащені сучасною системою пожежогасіння та пожежною сигналізацією. Також, передбачена ефективна охоронна система. У таких будівлях нерідко встановлюються камери відеоспостереження.

Сучасні інженерні комунікації. Для комфортного проживання новобудови оснащуються всім необхідним (індивідуальна система опалення, водопостачання, вентиляція, каналізація та інше). Все буде працювати протягом багатьох років без найменшого збою.

При виборі новобудови, варто враховувати не тільки її місце розташування, а й репутацію компанії-забудовника. Радимо відповідально підійти до даного питання, вивчити інформацію про забудовника (відгуки на форумах, статті в ЗМІ, ознайомитися з офіційним сайтом). Зверніть увагу на кількість вже завершених об'єктів, перевірте списки проблемних проектів. Все це дозволить зробити правильний вибір, не втративши при цьому співвідношення ціни і якості.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора