Переваги покупки авто в офіційного дилера

  • Переглядів: 323


Для багатьох з нас придбання машини - це дуже відповідальний крок. Купівля дорога, так що потрібно максимально зважити всі за і проти як салону, так і вторинного ринку. На наш погляд, безпечнішою і вигіднішою буде покупка машини в офіційного дилера. Давайте спробуємо розібратися, в чому ж все-таки переваги співпраці з офіційними дилерами?

Якщо ви хочете придбати авто в офіційного дилера, то рекомендуємо перейти на сайт https://nezavisimost.su/, не гаючи часу.

Основні плюси


Очевидні плюси:
  1. На покупку нового автомобіля дається гарантія. Це мінімум на кілька років убезпечить вас від пошуку механіків і так далі.
  2. Юридична чистота здійснення угоди. Передаючи гроші офіційного дилера, ви на 100% можете бути впевнені в тому, що договір укладений на повністю офіційній основі.
  3. Можливість взяти машину в кредит. Це актуально в разі, коли на руках у вас немає повної суми.
  4. Часто пропонуються знижки на ТО. Актуальність знижок уточнюйте в конкретної обраної вами організації.
  5. Можливість влаштувати тест-драйв. Тільки за кермом і на дорозі ви остаточно переконаєтеся в тому, підходить вам машина або варто шукати якісь інші варіанти.

Все це не кажучи вже про те, що ви будете бути першим власником авто. Це непередаване відчуття, яке не порівняти ні з чим.


Мінуси такого придбання

Мінус є і приховувати ми його не будемо - це обмежений вибір моделей авто. У порівнянні з вторинним ринком, у офіціалів менше машин і комплектацій. Але чи можна вважати це мінусом, з огляду на всі перераховані вище плюси? Ми не впевнені.

Загальні рекомендації щодо вибору авто


Загальні рекомендації такі:
  • Визначтеся з метою придбання. Це буде сімейний автомобіль або для одного? Вам потрібен місткий багажник? І тому подібне.
  • За додаткові опції варто переплатити. Як мінімум, потрібен хороший клімат-контроль і підігрів сидінь. Не зайвим буде підігрів керма, круїз контроль і так далі. Якщо ви вже купуєте машину з салону, то немає сенсу економити на комплектації.
  • Відразу робіть страховку. До речі, це ще один плюс співпраці з офіціалами, так як страховку можна зробити в момент придбання авто.

Не забувайте питати про різні акції та знижки, які часто бувають в офіційних дилерів. Є шанс непогано заощадити або купити машину в комплектації вище, ніж ви планували, якщо стежити за всіма вигідними пропозиціями для нових клієнтів.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора