Переваги оренди вантажного літака

  • Переглядів: 246


Кожна ділова людина понад усе цінує власний час, якого може катастрофічно не вистачати, якщо делегувати справи не тим організаціям і не тим людям. Спеціалізовані компанії з повагою ставляться до кожної хвилини вашого життя, тому вони готові доставити ваш вантаж в будь-яку точку світу за максимально короткий термін.

При цьому ви економите свій час на всіх етапах операції. Спеціалізовані компанії кожному клієнту надають персонального менеджера, який при обробці замовлення враховує всі його побажання, за винятком технічно нездійсненних, організовує доставку, особисто контролює кожен етап транспортування і оповіщає замовника про отримання вантажу адресатом зручним для клієнта способом.
 

Основні типи вантажів


Замовити послугу доставки на сайті компанії ZetAvia можна для перевезення абсолютно будь-яких товарів. Оскільки зазвичай авіаційні парки таких організацій володіють технікою як для великогабаритних, об'ємних, великовагових, так і для тендітних, делікатних, цінних вантажів.

Найчастіше компанії надають послуги з транспортування такого ряду багажу:

  1. швидкопсувних продуктів, медичних і лікарських засобів, гуманітарної допомоги з терміновою доставкою;
  2. автомобільних і авіаційних запчастин, суднового обладнання, комплектуючих для космічної галузі;
  3. деталей для видобувних галузей, будівельних конструкцій і трубопроводів;
  4. знімального інвентарю і декорацій;
  5. промислових товарів в контейнерах з доставкою до вантажних терміналів.

Однак при необхідності компанії можуть організувати транспортування і більш рідкісних видів вантажів. Нерідко спеціалізовані компанії надають в оренду вантажні літаки для авіаперевезення потенційно небезпечних речовин і хімікатів, екзотичних і сільськогосподарських тварин.

У разі відправки невеликої партії товару можлива організація доставки збірних вантажів. Тоді чартер запустить в рейс кілька поклаж від різних клієнтів, що дозволить знизити вартість транспортування товару і навантаження на бюджет підприємства.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора