Нью-Йоркська поліція ліквідувала дві банди за допомогою Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1731

У США поліція використовувала можливості соціальної мережі Facebook для розкриття злочинів і ліквідації двох вуличних банд.

Як повідомляє видання The New York Times, погану послугу гангстерам послужила їх звичка хизуватися своїми злочинами і погрожувати жертвам в соціальній мережі Facebook. Співробітники поліції моніторили сторінки членів банди в соціальній мережі, і після збору необхідної інформації 49 злочинцям були пред'явлені звинувачення у вбивстві та низці інших тяжких злочинах.

Всього було заарештовано 41 людина, а ще 8 - перебувають у розшуку. Відзначимо, що всі ці люди - члени двох ворогуючих між собою вуличних банд. Відомо, що після чергового вбивства один із членів протилежної банди розмістив повідомлення - «Ми ведемо з рахунком 3-0». Інший бандит помістив в Facebook своє фото, на якому він зображений з речами вбитого. Треба сказати, що правоохоронні органи досить давно використовують можливості соціальних мереж для виявлення злочинців.

Крім того, система особистого листування Facebook містить спеціальні стежальні алгоритми, що аналізують спілкування на предмет виявлення маніяків, педофілів та інших соціально-небезпечних осіб. Про це не так давно заявляв в інтерв'ю для інформаційного агентства Reuters Джо Салліван, голова служби безпеки соціальної мережі.

Друзі сайту: vseposelki.ru/catalog/spb/kp/vishnevyy_sad.phtml


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора