Нові налаштування реклами на Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1070

Пошуковик Яндекс ввів нові сервіси, завдяки яким бачити рекламу будуть тільки потенційні споживачі. Це можливість поведінкової сегментації та вибірки за інтересами.

 Перша модель дозволяє настроювати медійну рекламу таким чином, щоб вона відображалася на екранах тих клієнтів, які заходять на конкретні сайти мережі Яндекс. Тобто, рекламодавець зможе вибрати, наприклад, тільки тих користувачів, хто відвідував певні розділи Маркета або будь-якого іншого сервісу компанії.

Також Яндекс може зробити вибірку користувачів, які вже були на порталі замовника. Це дає додаткові можливості для створення рекламних компаній, націлених на повторні покупки.

Вас може зацікавити високоякісна органическая косметика planeta organica, яку ви можете придбати за доступними цінами в інтернет-магазині makeup.com.ua!

При сегментації клієнтів за інтересами, Яндекс пропонує 13 тематичних розділів, за якими він розділив користувачів. Це і автолюбителі, і домогосподарки, і мандрівники, кіномани та інші. Правда, за якими даними пошуковик зараховує клієнтів до певної групи - не відомо.

Реклама з даними настройками демонструватиметься на 10 ресурсах Яндекса, серед яких Словники, Пошта, Погода, Новини та інше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора